Klatka nr 7 – Malwa Kaszubska

Malwa Kaszubska

Jako fotograf w kryzysie, hipster passe, zestresowany samozatrudniający się przyzwoity Polak w zadłużeniu, z bólem i skruchą przyznaję ostatnio prawie nie fotografuję, na potęgę instagramuje.

Malwa Kaszubska

Zdarza się czasem że fotografujący powinien raczej być fotografowany, wydaję mi się że w przypadku STARTA i jego wakacji u mnie, lepiej ten aparat wyszedł na zdjęciach niż moje zdjęcie wyjdzie na nim…

Nie oceniam jednak zdjęcia przed wywołaniem ale, ale postaram się jak najzwięźlej opisać jak to było ze mną i startem.

Malwa Kaszubska

Pewnego dnia zupełnie znienacka napisał do mnie Maciej. Opisał projekt i o dziwo zaproponował mi udział – nie myślałam długo, zgodziłam się od razu. Miałam nie przespane noce gdy moja kolej powoli nadchodziła. Długo myślałam nad zadanym tematem, poszalałam w planach grupowo i widowiskowo ale jak to w życiu postanowiłam wymyślić coś bardziej możliwego w realizacji.

Malwa Kaszubska

A wena przyszła mniej więcej tak: opowiadam więc o tym projekcie na prawo i lewo i mówię co mi slina na język przyniesie i w roztargnieniu swym mówić przestaje bo okazuje się że właśnie powiedziałam jak zrobić moje zdjęcie.

Dobrze się złożyło bo mówiłam właśnie do osoby która nie dość że słuchała to jeszcze była idealnym współpopełniajacym zdjęcie, znaczy się model jak ta lala.

„Wszystko zaplanowane klucze do obiektu są, model jest, temat przewodni jest, pomocna dłoń wszystko jest!”

Tylko aparatu nie było. I nie było go chwile, modela zaczynało brakować, obiekt chcieli zamykać – dramatyzm po całości. Nagle PRACH i CIACH i nam przybył.

Malwa Kaszubska

Pierwsza przymiarka na sucho wygląda dobrze choć brakuje wyspecjalizowanej pomocnej dłoni, myślę no nic trudno jutro będę się focić. Gdy nadszedł dzień zero na swej drodze spotkałam zakwitnięte malwy – to był znak! Malwa i malwy i start. Pomocna fachowa dłoń akurat była przy okazji choć się spieszyła i była jedną noga na urlopie. Polska czysta załagodziła obyczaje urlopowe i Pan chwile jeszcze popracował.

I coś czuje że napisałam bardzo po swojemu, niechaj więc załączone obrazki przemówią lepiej.

Oprócz obrazków załączam wszystkie stosowne wyrazy szacunku i pozdrowień do wszystkich czytających jak i współparszwyców.

Malwa Kaszubska

Malwa Kaszubska

Malwa Kaszubska

Test i zdjęcia: Malwa Kaszubska

Zapraszam na:

http://themalwa.tumblr.com/

Reklamy