Losowanie

IMG_1864

W dniu dzisiejszym przeprowadziłem losowanie mające na celu ustalenie kolejności w projekcie. Nad poprawnością losowania nie czuwała żadna komisja więc musicie mi wierzyć na słowo że wszystko odbyło się bez machloi.

Po lewej umieściłem zdjęcie karteczek, które kolejno wyciągałem z pojemnika.

Oto kolejność:

 1. Michał Buddabar
 2. Beata Bieniak
 3. Krystian Kasperowicz
 4. Karolina Jonderko
 5. Jakub Kozioł
 6. Marcin Szwaczko
 7. Adrian Błachut
 8. Malwa Kaszubska
 9. Maciej Kondera
 10. Magdalena Andrzejewska
 11. Michał Schabowski
 12. Maciej Leśniak

Jutro tj. w środę wysyłam aparat do Michała 🙂

Chciałbym jeszcze zaznaczyć że mamy 7 dni na zrobienie zdjęcia. Tydzień liczy się od momentu otrzymania paczki z aparatem. Starajmy się zachować ten tygodniowy okres żeby projekt nie ciągnął się w nieskończoność. Jeśli coś nam wypadnie w stylu wyjazdu na długi weekend, choroby, itp. to oczywiście nic się nie dzieje i wykonanie zdjęcia przesunie się na najbliższy możliwy termin. W przypadkach bardziej skomplikowanych będziemy się kontaktować.

————

Przypominam że do dyspozycji mamy aparat Start B.

Po otrzymaniu aparatu sprawdzamy w okienku na klapce jaki widzimy nr klatki. Michał otrzyma aparat jako pierwszy więc powinien widzieć klatkę z nr 1. Beata, nr 2, Karystian nr 3 itd.

Ustawiamy ostrość, czas oraz naciągamy migawkę i strzelamy. Aparat nie posiada światłomierza. Oczywiście istnieje możliwość multiekspozycji. Po zrobieniu zdjęcia przewijamy film do następnej klatki.

Pewnie zastanawiacie się po co piszę te banały. Tak samo jak Karol Strasburger czyta regulamin przed finałem tak samo i ja wolę to napisać żeby wszystko było jasne.

Reklamy